Prodej rodinného domu - Ideadům 1


Cena:

1.790.000,- Kč
(včetně DPH)
Typ reality: Rodinné domy na klíč
Zastavěná plocha: 90 m2
Celková užitná plocha: 74,6 m2
Dispozice: 2+kk
Typ konstrukce: zděné - cihly Porotherm T
Profi plněné minerální vatou
Energetická náročnost: B nízkoenergetický

Klientské centrum:
733 640 188

Popis nemovitosti

Jednopodlažní rodinný dům s dispozicí 2+kk o 74,6m2 užitné plochy nabízí naprosto dostatečný prostor pro jednotlivce nebo pár. Projekt představuje v současné době nejžádanější typ bytové jednotky v rodinných domech. Hlavní dominantou je obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem a spíží, prostorná ložnice a koupelna. Dispozici doplňuje komora jako úložní prostor, kde lze výhodně umístit nejen plynový kotel, ale i pračku. Život na jednom podlaží přináší v každodenním životě vysokou míru pohodlí. Absence schodiště a možnost využití terasy u domu, jsou důvody, proč tyto rodinné domy můžeme řadit mezi bydlení vhodné pro všechny generace.

Ideadomy jsou výjimečné na českém trhu především materiály, ze kterých jsou sestaveny. Díky novým technologickým postupům se můžete do nich nastěhovat relativně rychle a přitom zaručují vysokou kvalitu bydlení a výhody zděné stavby.

Podle Vašich představ postavíme i jakýkoliv jiný dům.

Cena domu je včetně DPH a zahrnuje i standardní vybavení (podlahy, dveře, sanitu). Více informací na www.ideadomy.cz.

Pro výstavbu rodinného domu si můžete vybrat i zkolaudované a kompletně zasíťované pozemky v obci Kněžmost, nedaleko Mladé Boleslavi. Při koupi domu a pozemku, Vám zajistíme výhodnější cenu a projektovou dokumentaci zdarma.

Pozemky lze koupit i samostatně.

Fotogalerie:
Podívejte se i na naše další projekty:

Rodinné domy Racov| Stavební parcely Český ráj | Prodej domů Obříství | Bytový dům Černošice | Stavební firma Ideastav