Prodej rodinného domu - Ideadům 2


Cena:

1.990.000,- Kč
(včetně DPH)
Typ reality: Rodinné domy na klíč
Zastavěná plocha: 90 m2
Celková užitná plocha: 74,6 m2
Dispozice: 2+kk (možnost výstavby
druhého patra)
Typ konstrukce: zděné - cihly Porotherm T
Profi plněné minerální vatou
Energetická náročnost: B nízkoenergetický

Klientské centrum:
733 640 188

Popis nemovitosti

Rodinný dům o užitné ploše 74,6m2 s dispozicí 2+kk umožňuje bydlení pro všechny věkové kategorie. Hlavní částí domu, která je místem setkávání všech členů domácnosti, je reprezentativní obývací pokoj s velkým kuchyňským koutem. Balkónové dveře v obývacím pokoji umožňují přímé propojení interiéru s exteriérem, tedy obývacího pokoje se zahradou. Na zahradu lze vstoupit i z ložnice. Z chodby je vstup do koupelny, jejíž součástí je i toaleta. Vedle ložnice se nachází útulná šatní místnost, ze které je možný výstup na půdu. Tento speciálně navržený dům nabízí, díky zvýšenému podkroví, mnoho možností pro individuální úpravu - rozšíření podkroví o dětské pokoje, hostinský pokoj nebo pracovnu.

Ideadomy jsou výjimečné na českém trhu především materiály, ze kterých jsou sestaveny. Díky novým technologickým postupům se můžete do nich nastěhovat relativně rychle a přitom zaručují vysokou kvalitu bydlení a výhody zděné stavby.

Podle Vašich představ postavíme i jakýkoliv jiný dům.

Cena domu je včetně DPH a zahrnuje i standardní vybavení (podlahy, dveře, sanitu). Více informací na www.ideadomy.cz.

Pro výstavbu rodinného domu si můžete vybrat i zkolaudované a kompletně zasíťované pozemky v obci Kněžmost, nedaleko Mladé Boleslavi. Při koupi domu a pozemku, Vám zajistíme výhodnější cenu a projektovou dokumentaci zdarma.

Pozemky lze koupit i samostatně.

Fotogalerie:
Podívejte se i na naše další projekty:

Rodinné domy Racov| Stavební parcely Český ráj | Prodej domů Obříství | Bytový dům Černošice | Stavební firma Ideastav